Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mini składanka kolejowa na stacji Jelenia Góra (TLK, KD, IC) i Manewry.

 
Na filmie były dostępne pociągi 0:07 Dart ,,Asnyk'' Jelenia Góra-Warszawa Wschodnia 1:35 Impuls Wrocław Główny-Jelenia Góra 2:15 Manewry lokomotywą 4:20 Podczepianie wagonów do składu Warszawa Wschodnia 8:06 Odczepianie lokomotywy ze składu Gdynia Główna/Warszawa Wschodnia 8:35 TLK ,,Sudety'' Jelenia Góra- Warszawa Wschodnia/Gdynia Główna Lokomotywa manewrowa: EP07-1002 Lokomotywa główna: EP07-482 Ten kto pochodzi z Jeleniej Góry niech da znać w komentarzu. To jest mój pierwszy film o pociągach więc myślę że się wam spodoba :D Jelenia Góra ma już nowy rozkład jazdy ale wrzuciłem pociągi ze starego rozkładu. I wiem że jeden slajd się powtarza Sorry za to :) Jeśli się spodobało to daj kciuka w górę i subskrypcję!

 


KacperKapi
 
Data pliku video: 2018-03-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jeleniogórski – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Jeleniej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Karpacz, Kowary, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica i Szklarska Poręba zajmując powierzchnię 628,21 km kw.

  Główna atrakcją regionu są Karkonosze – góry nazywane Olbrzymimi z Karkonoskim Parkiem Narodowym uznanym za Światowy Biratelarny Rezerwat Biosfery, Rudawski Park Narodowy czy Park Krajobrazowy Doliny Bobru, przez które przebiegają liczne szlaki turystyczne; rzeka Kamienna, górskie wodospady Szklarki i Kamieńczyka, Wielki i Mały Staw (jeziora polodowcowe), formacje skalne (np. Końskie Łby czy Trzy Świnki, Chybotki); złoża kamieni szlachetnych i złota. Atrakcję stanowią także zabytki architektoniczne – kamieniczki z XVII – XVIII w. na jeleniogórskim rynku, Wieża Rycerska z XIV w.w Siedlęcinie, pałac rodziny Schaffgotschów, jeleniogórskie kościoły (Podwyższenia Św. Krzyża oraz pod wezwaniem Erazma i Pankracego), domy tyrolskie w Mysłakowicach czy krzyże pokutne.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi turystyka.

  Przez powiat przebiega trasa europejska nr 65 oraz dwie drogi krajowe: DK 3 i DK 30.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola